Bedminton

24. prosince 2006 v 14:33 | Špunt |  Akce
Litoměřický opět pořádají bedminton, ale tentokrát to nebude turnaj, ale maraton. Jak to bude vypadat? Čtěte dále zpárvu od Papoucha:

**********************************
Chcete si zahrát badminton? Chcete pomoc dvěma bláznům v jejich šíleném nápadu? Tak jen přijďte, budeme Vám vděční.
Není to tak dlouho co při badmintonu Smíšek žertem pronesl, že příště dáme 24hodinový maraton. Jsem přeci jen trochu střízlivější, ale vzal jsem to vážně až na ten čas. Takže světe div se. Dne 30. prosince roku tohoto proběhne pokus o 12 hodinový maraton v badmintonu pro Smíška a mou osobu. Samozřejmě bychom asi nevydrželi hrát stále sami proti sobě a proto vyzýváme a žádáme všechny kdo by si chtěli zahrát, aby nám přišli pomoci. I když příjdete jen na chvilku, tak nám to pomůže. Samozřejmě, dlouhodobější účastníky také vítáme. Čas a přesná pravidla ještě se Smíškem podrobněji dohodneme a objeví se tu ještě do Vánoc.

Případní zájemci prosím zkuste mi zaslat avízo, že o tom třeba uvažujete, abychom věděli jak jsme na tom, případně abychom to časově trochu rozvrhli ;-)

Díky všem
Pápo
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Zmrzka | 4. ledna 2007 v 9:56 | Reagovat

Jak už Papouch napsal, fakt se zbláznil a hráli jsme opravdu 12 hodin badminton. Ráno v šest jsme začali a 5 minut před 19 jsme s tim sekli. Každopádně každý, kdo si nepřišel zahrát ani na chvilku, tak přišel o úžasný pocit ze hry a taky o ještě úžasnější palačinky, který přinesl Kecal... :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama